Cześć,

nazywam się Monika Bęcka i pomogę Ci działać tak, jak zawsze chciałeś, tylko nie miałeś odwagi. Mój znak zodiaku to Tygrys – daje mi siłę i determinację do działania. Uczę moich podopiecznych, jak je w sobie zbudować.

Czasami słyszę, jak ktoś mówi, że życiowe osiągnięcia zależą od talentu i szczęścia. Zawsze mam wtedy ochotę odwrócić się i powiedzieć “Twoje osiągnięcia zależą od Ciebie”. Sądzę, że różnica między człowiekiem spełnionym a resztą tkwi nie w braku siły czy braku wiedzy, lecz w braku woli. Dlatego z pasją i zaangażowaniem pomagam tę wolę wydobywać oraz wzmacniać w obszarze biznesowym oraz prywatnym.

Jestem certyfikowanym Coachem, Mentorem, Trenerką Mentalną i szkoleniowcem. Chodzącym wulkanem pozytywnej energii, którą zarażę także Ciebie! Pomogę Ci odkryć Twój potencjał i pokażę, jak go wykorzystywać, by osiągać swoje cele i realizować marzenia. Szybko dostrzeżesz, jak zmienia się Twój sposób myślenia. Dodając skrzydeł do działania, pomogę Ci zdobyć każdy szczyt!

Jak pracuje?

Patrzę na człowieka holistycznie, stawiając na dialog i indywidualne podejście. Z doświadczenia wiem, że potrzeby i predyspozycje są tak różne, jak różni są uczestnicy zajęć. Każdy człowiek to osobne wyzwanie oraz nowa szansa na korzystną zmianę. W grupach jest podobnie – nie ma dwóch identycznych. To dobrze, bo do celu lubię (i potrafię!) dochodzić różnymi drogami.

W pracy z klientami często łączę techniki, aby uzyskać optymalne efekty szkoleniowe. Moje specjalizacje to:
Coaching – pomagam klientom odnaleźć w sobie rozwiązania nurtujących ich problemów poprzez zadawanie odpowiednich pytań.
Mentoring – wskazuję moim uczniom drogę do rozwiązań w różnych obszarach. Buduję relacje, w których dzielę się wiedzą i doświadczeniem.
Trening Mentalny – stosuję nowoczesne techniki pracy nad umysłem, aby budować w podopiecznych większą pewność siebie, odporność na stres i nauczyć ich korzystania z potencjału, który mają.
Wartości – pokazuję, jak hierarchia wartości wpływa na motywację i pragnienia oraz jak sprawić, by pomogła Ci realizować cele.
Przywództwo – uczę jak stać się inspirującym innych liderem zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym.
Duchowość – poprzez techniki medytacyjne pomagam klientom lepiej zrozumieć siebie: swoje emocje i potrzeby, aby mogli wydobyć i wykorzystać naturalny potencjał oraz wewnętrzną energię

Spotkania ze mną to nie książkowa teoria, lecz współpraca oparta na biznesowym doświadczeniu i konkretnych przykładach, dzięki którym wiesz, jak działać w praktyce.

Doświadczenie

Mam 11 lat doświadczenia managerskiego w międzynarodowych korporacjach, takich jak Coca-Cola, Volkswagen, Amazon.

Od 6 lat prowadzę szkolenia dla przedsiębiorców, kadry managerskiej i przedstawicieli spółek handlowych.

Bezpośrednio zarządzałam zespołem 1040 pracowników.

Byłam mentorką w Fundacji Liderek Biznesu.

Mentorowałam uczestniczki programu Amazon: Women in Operations.

Wykształcenie

Jestem absolwentką prestiżowych studiów Master of Business Administration na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Jestem absolwentką Akredytowanej Akademii Coachingu i Mentoringu prowadzonej przez Norman Benett.

Uzyskałam międzynarodową Akredytację EMCC na poziomie Practitioner jako Coach i Mentor.

Ukończyłam Akademię Trenerów Mentalnych oraz Akademię Trenerów Mentalnych Juniorów Jakuba B. Bączka.

Regularnie aktualizuję i poszerzam wiedzę, biorąc udział w kursach i szkoleniach – obecnie ukończyłam ich ponad 20.

Czujesz, że stoisz w miejscu, brakuje Ci motywacji czy kierunku działania?
Próbujesz sobie radzić, ale efekty Cię nie zadowalają?
Chcesz to zmienić?

Chcesz nabrać odwagi do zmiany i zacząć działać?

Zacznij teraz! Opisz krótko swoją sytuację, a ja Ci pomogę.
    Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej jest właściciel strony (Monika Bęcka). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: kontakt@monikabecka.pl