Przestań pracować ciężko, zacznij mądrze

Gdy napotkasz problem czy wyzwanie, zazwyczaj próbujesz sobie z nim poradzić. I możesz to zrobić na 2 sposoby:

  • Uczyć się na własnych błędach, nieustannie próbować, tracąc czas, pieniądze i energię na działania, które nie przynoszą (i nie wiadomo, czy w ogóle przyniosą) oczekiwanych rezultatów;
  • Lub od razu dotrzeć prosto do celu: wybrać rozwiązania, które już działają, a zaoszczędzony czas, energię i szybciej zdobytą wiedzę wykorzystać do dalszego, mądrego rozwoju.

Mentoring ze mną to właśnie drugi sposób.

DLACZEGO WARTO?

Dzięki mentoringowi przestajesz działać po omacku

Zyskujesz konkretny kierunek i przejrzystą instrukcję działania. W odróżnieniu od Coachingu, Mentoring daje gotowe rozwiązania oparte na doświadczeniu i konkretnych umiejętnościach, nie jedynie teoretycznej wiedzy. Kształcisz się w wysoce efektywnej formie: partnerskiej relacji uczeń – nauczyciel.

Pokażę Ci, jakimi drogami weszłam na swoje szczyty i dam Ci mapę wybranej przez Ciebie ścieżki. W efekcie przestaniesz zastanawiać się “czy” i “jak” coś zrobić, tylko po prostu zaczniesz to robić.

Doświadczenie, które pracuje na Twoje sukcesy

Od wielu lat pomagam moim podopiecznym osiągać sukcesy w biznesie, sporcie i wielu innych obszarach. Prowadzę szkolenia i warsztaty dla menadżerów, właścicieli firm oraz przedstawicieli spółek handlowych. Byłam mentorką w Fundacji Liderek Biznesu oraz w Amazonie, w programie Women in Operations. Ukończyłam Akademię Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka, a także mam międzynarodową certyfikację Mentora ze stowarzyszenia EMCC.

Pomogę Ci poukładać funkcjonowanie Twojego biznesu lub zespołu, zdefiniować strategię rozwoju czy podnieść umiejętności sprzedażowe. Przez 11 lat pracowałam jako manager w międzynarodowych korporacjach, takich jak Coca-Cola, Volkswagen czy Amazon. Kierowałam zespołem 1040 pracowników – teraz moją wiedzą i doświadczeniem podzielę się z Tobą.

Wiem, że potrzeby są różne, a mentoring sprawdza się nie tylko w biznesie. Dlatego współpracuję również z osobami, które potrzebują wsparcia w innych dziedzinach życia. Zawsze posługuję się sprawdzonymi, wypracowanymi metodami, które dobieram indywidualnie do klienta i jego celów.

Co o współpracy ze mną mówią inni?

Z Moniką poznałyśmy się kiedy rozpoczęła u mnie treningi personalne. Szybko znalazłyśmy wspólny język i wymieniałyśmy się wieloma informacjami ze świata coachingu 📕⏰🐅 i szeroko rozumianego zdrowia 🍒🤸🏽‍♂️🏖.
W Monice zawsze ceniłam to, że jest pracowita, ambitna, głodna wiedzy i wita Cię prawdziwie szczerym uśmiechem 😁😁😁
Nasze drogi rozeszły się ale jedynie te w realu. Wciąż piszemy, rozmawiamy i dzielimy się wiedzą na bierzące tematy.
Muszę przyznać, że to dzięki wsparciu Moniki zobaczyłam swoją ścieżkę zawodową w wirtualnym świecie. Okazała się intrygująca i ciekawa, niż ja ją kreowałam.
Dlatego Monia jest świetnym mentorem, który ma tyle pomysłów na Ciebie. Zaczynasz wierzyć w powodzenie Twojego biznesu. Stawia z Tobą realne kroki dzięki materiałom, którymi się z Tobą dzieli.
Dzięki Monia 🙆🏻‍♀️
Polecam polecam polecam 🤸🏽‍♂️🤸🏽‍♂️🤸🏽‍♂️

Monika Kacprzak
Medyczny Trener Personalny

Monika to osoba niezwykle otwarta i komunikatywna. Idealny trener na dzisiejsze czasy. Rozumie mechanizmy współczesnego biznesu i efektywnie wspiera działania kadry managerskiej i pracowników. Polecam mentoring u Moniki!

Izabela Tomiczek-Pitlok
📰Wydawca 👩Redaktor Naczelna 🔗E-magazyn dla kobiet 🤝Wsparcie w biznesie 🧠Kobiecy Rozwój

I had the opportunity to work with Monika at Amazon company. Monika is a person of great commitment for whom nothing is impossible. Her mission is to work with people, develop them and share her knowledge. Every day Monika sets new goals and raises the bar to be better leader and to motivate her team. Monika believes that everyone can go beyond her limits, which she is an example of. I highly recommend Monika and wish her all the best in future projects

Katarzyna Juszczak
Area Manager w Amazon

Monika is an exceptionally motivated person. Unbelievably committed. She is constantly developing. She knows exactly where she is going and what her goals are. An undoubted advantage of Monika is her willingness to train others and impart knowledge. She does it in a very effective way. Monika can spot weaknesses and strengthen them, but at the same time, like no other, she can develop the strengths of the people she trains. Monika has an enormous knowledge that allows her to effectively implement.

Łukasz Boguszewski
Senior Operations Manager / Founder 2Kariera.pl / ex-military O-6 (CAPT N)

Z przyjemnością mogę zarekomendować Monikę jako trenera mentalnego. Mieliśmy okazję spotkać się podczas jednego z projektów, podczas którego Monika dała się poznać jako otwarta i profesjonalna osoba! Takiego trenera potrzebuje każdy zespół. Polecam!

Leszek Furmann
Partner zarządzający w Arago

Monika jest otwartą i pełną pasji osobą. Jest mistrzem w swojej dziedzinie. Wychodzenie z inicjatywą i szukanie rozwiązań to jej domena. Mam nadzieję, na dalszą współpracę!

Agata Kosyło
Trener Wystąpień Sprzedażowych w Momentum Trainers Group Sp. z o.o.

Wspaniała, pozytywna osoba zarażająca energią, zawsze tam gdzie człowiek.
Polecam Panią Monikę!

Anna Milewska Rodriguez

Gotowy na zmianę?

Napisz krótko, w jakim obszarze potrzebujesz wsparcia.
    Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej jest właściciel strony (Monika Bęcka). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: kontakt@monikabecka.pl