Negatywne myśli i nawyki blokują pozytywne zmiany.

Odkryjmy Twoje

Stawiasz cele, planujesz kolejne kroki, wyobrażasz sobie ich efekty, ale… boisz się działania? Bo może się nie udać, bo trudno się zmotywować, bo nie dasz rady, bo nie wiesz, czy to ma sens?

Tych “bo” może być wiele i mogą być bardzo różne. A Ty z każdym sobie poradzisz. Praca nad rozwojem to praca nad swoją psychiką, nawykami i sposobem myślenia. Zrozumienie potrzeb, emocji i kłębiących się w głowie pytań. Pomogę Ci znaleźć na nie odpowiedzi – nosisz je w sobie. Odnajdziesz szczyt, na który chcesz się wspiąć, a także drogę, która na niego prowadzi.

Podczas sesji pracujemy nad ograniczającymi Twój rozwój nawykami, fałszywymi przekonaniami czy obawą przed opinią otoczenia. W efekcie przestajesz żyć i działać dla innych, zaczynasz dla siebie.

DLACZEGO WARTO?

Coaching pozwala Ci na świadomy rozwój

Przestajesz kręcić się w kółko, stale szukając motywacji czy walcząc ze strachem przed działaniem.

Zaczynasz krok po kroku iść na szczyt – w kierunku realizacji swoich celów, ponieważ zyskujesz pewność siebie, a obawa przed porażką znika.

Rozumiesz swoje potrzeby: co i dlaczego chcesz zmienić. Odkrywasz swój potencjał i zaczynasz go świadomie wykorzystywać, dzięki czemu marzenia stają się konkretnym planem z datą realizacji.

Co Ty na to?

Chcesz nabrać odwagi do zmiany i zacząć działać?

Zacznij teraz! Opisz krótko swoją sytuację, a ja Ci pomogę.
    Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej jest właściciel strony (Monika Bęcka). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: kontakt@monikabecka.pl